A+
A-
Niedziela, 13 czerwca 2021 Lucjana, Antoniego

Tekst alternatywny
Tekst alternatywny

Pracownicy Ośrodka

Kierownik GOPS w Smykowie – Renata Marzec tel. 041 3739008 wew. 44 renata.marzec@smykow.pl

 

Głowna Księgowa : Aneta Stępień

tel. 41 3738 181 wew. 37 aneta.sepien@smykow.pl

 

Pracownicy socjalni:

Anna Stachera anna.stachera@smykow.pl

Milena Nowak milena.nowak@smykow.pl

Lidia Milewicz lidia.milewicz@smykow.pl

tel. 041 37 39 008 wew. 45

 

Asystent rodziny:

Paulina Truchel gops@smykow.pl

tel. 041 041 37 39 008 wew. 45

 

Świadczenia rodzinne i fundusz alimentacyjny

Barbara Wychowaniec barbara.wychowaniec@smykow.pl

041 37 39 008 wew. 53

 

Świadczenia wychowawcze 500+

Iwona Piotrowska iwona.piotrowska@smykow.pl

041 37 39 008 wew. 54


26 maja 2020, 12:02

Renata Marzec

26 maja 2020 12:02 przez Renata Marzec